Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Expresní online půjčka, expresní nebankovní půjčka

Chystáte se na hory, ale zjistili jste, že lyžařské vybavení nevyhovuje Vašim představám, a tak přemýšlíte nad koupí nového? Jenomže Vaše finanční kasa se ocitá na dně a Vám nezbývá nic jiného než si od někoho půjčit nebo zažádat nějakou společnost o půjčku? Neboť strašně rádi lyžujete a neradi byste vynechali víkend v Alpách se svými.

Existuje mnoho způsobů, jak tuto situaci řešit a současně s tím i mnoho společností, které poskytují řešení těchto problémů, jen si mezi těmito společnostmi vybrat. Je to prosté, stačí se koukat na nabídky společností a jejich podmínky, neboť to řekne o společnosti nejvíce. Co by se ale stalo, kdyby se před Vámi najednou objevila nabídka od společností, která by zcela vyhovovala Vašim požadavkům?

Poctivá online půjčka

Proto dovolte nám se Vám představit - jsme společnost, která na současném trhu působí několik let, kdy během tohoto působení jsme posbírali nespočet zkušeností, které nám usnadňují sjednávání půjček pro své klienty. Jedná se zejména o spolehlivost, odpovědnost a flexibilitu.

Co tedy pro své klienty nabízíme? Vzhledem ke skutečnosti, kdy si potřebujete půjčit na lyžařské vybavení, tak Vám poskytneme spotřebitelskou půjčku, která může dosahovat výše až 300.000 Kč. Ale nebojte i pro podnikatele sjednáváme půjčky, tyto půjčky se nazývají podnikatelské a jsou ve výši od 30.000 do 75.000 Kč.

Jaké podmínky je nutné splnit k tomu, abychom Vám půjčku poskytli? Za prvé musíte nám nějakým způsobem doložit Váš příjem, jedná se o tzv. prokazatelný příjem. To se nejčastěji provádí pomocí příjmu ze zaměstnání nebo podnikání, či příjmů z jiných zdrojů například starobní nebo invalidní důchod apod. Dále jako náš klient nesmíte být v exekuci, to znamená, že nesmí Vaše dluhy vyvolat exekuční řízení. Současně s tím nesmíte bydlet na městském úřadu, to jest naše poslední podmínka. Nejčastěji na městském úřadu bydlí osoby, kdy majitel nemovitosti, ve které bydlí, nesouhlasí s přihlášením trvalého bydliště na jeho adresu.

Online půjčka i po insolvenci

Co ale dělat v případě, že jste se situaci s dluhy rozhodl řešit pomocí insolvence? V tomto případě Vám nabídneme půjčku po insolvenci, ale s tou podmínkou, že insolvenci úspěšně dokončíte a že Váš prokazatelný příjem dosahuje nejméně 12.000 Kč. Tuto půjčku poskytujeme ve výši až 50.000 Kč.

Jaké podmínky má půjčka pro podnikatele? U této půjčky je nutností prokázat Vaší osobu, což znamená, že doložíte občanský průkaz. Současně s tím také nesmíte být v exekučním řízení a nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městský úřad. U této půjčky na příjmy nehledíme a na daňové přiznání také ne.

Pokud se rozhodnete pro půjčku u naší společnosti, tak k Vaší žádosti budeme přistupovat individuálně a se vší pokorou společně vyřešíme Váš problém tak, abyste z něj vyšli jako vítěz. Veškeré služby, které poskytujeme, tudíž půjčky, pochází z bankovní i nebankovní oblasti trhu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.